دانلود رمان عشق و خرافات برای موبايل و كامپيوتر
رمان عشق و خرافات

دانلود رمان عشق و خرافات اثر فهیمه رحیمی با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش و لینک مستقیم رایگان

محبوبه، محبوبه…
این صدای بانگ مادر عزیز و بزرگ خانواده الماسی است که تو را می خواند.
و من اینجا روی صندلی چوبی در زیر درخت سیب نشسته ام.
و تو را می بینم که آرام و متین از در اتاق خارج می شوی.
و به سوی مادرم که در حال باغبانی است به حرکت در میایی و آرام بانگ میزنی آمدم زن عمو!
تو پیراهنی پلیسه به رنگ مغز پسته ای به تن داری و موهایت که چندان زیبا نیستند از زیر روسری ساده ات برای آنکه هوایی بخورند سرک کشیده و خود را به نمایش گذاشته اند.
موهایی به رنگ شب پرچین و شکن که گواهی می دهند هرگز دست آرایشگری لمسشان نکرده و آنها را آرایش نکرده.

کفش بی بند کتانی سفید رنگت پاهای کوچکت را پوشانده و هنگامی که به سوی مادرم پیش میروی کوچکترین صدایی از گام هایت بر روی سنگ فرش باغ به گوش نمی رسد.
نمی دانم چرا دوست دارم انه به تو از زیر عینکی که بر چشم دارم نگاه کنم و تو را و فقط تو را توصیف کنم…

چیک دانلود|دانلود رمان|دانلود رمان جدید تو ,خرافات ,رمان ,مادرم ,دانلود ,رنگ ,تو را ,و خرافات ,را می ,رمان عشق ,به رنگمنبع

عکس متن دار

دانلود انیمیشن مرد عنکبوتی پرده آخر دوبله فارسی

دانلود فیلم Flatliners 2017 مرگ بازان با دوبله فارسی و کیفیت عالی

دانلود فیلم شاید عشق نبود با کیفیت ​۱۰۸۰p و لینک مستقیم

دانلود فیلم خرگیوش با کیفیت ۱۰۸۰p و لینک مستقیم

رمان شام مهتاب نوشته هما پور اصفهانی

رمان جدال پر تمنا نوشته هما پور اصفهانی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

لوازم جانبی موبایل و گوشی همراه مرکز خرید شوتینگ زباله در تهران بهترین سایت کالای ارزان خرید لوازم یدکی جرثقیل با قیمت مناسب مهاجرت و اقامت علاج العقم في ايران فروشگاه اینترنتی آف کده ثبت برند جی تی ای فارسی|GTAFARSI